pozyczka

Aktualności

Nocne Parkowanie w Geo-Parku Glinka

Geo-Park Glinka zaprasza na Nocne Parkowanie????Szczegóły na plakacie!

plakat nocne geo www

„GeoPark” Glinka rusza od 1 lipca!

Szanowni Państwo podejmujemy szereg starań aby uruchomić Kompleks „GeoPark” Glinka.

W roku bieżącym stajemy, jak wszyscy, w obliczu przeciwności związanych z epidemią COVID-19, w związku z tą sytuacją opóźnił się zaplanowany na wcześniej remont niecki basenowej. Jednak pomimo tych przeciwności część basenowa zostanie uruchomiona  około połowy lipca br. ale już 1 lipca otwieramy część gastronomiczną wraz z parkiem linowym , tyrolką oraz ścianką wspinaczkową.

Bardzo serdecznie zapraszamy na letni wypoczynek do Gminy Ujsoły, aby skorzystać m.in. z atrakcji, które proponuje „GeoPark” w Glince. W tym czasie wakacyjnym pozwólmy sobie na chwilę zapomnienia w tym urokliwym miejscu.

Zapraszamy!

zasady bezpieczeństwa w "GeoParku" Glinka

Stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, zapewniamy naszym Gościom maksimum bezpieczeństwa w czasie korzystania z atrakcji naszego kompleksu wypoczynkowego. Mamy nadzieję, że w dobie zagrożenia epidemicznego, przy współpracy z Państwem zapewnimy sobie i innym bezpieczny pobyt w "GeoParku"

Koniec sezonu 2019

UWAGA!

Szanowni Państwo informujemy, że z dniem 16 września 2019 kończymy sezon w Geo-Parku Glinka i zapraszamy na majówkę 2020.